ANKARA ÇIKIŞLI SHARM EL SHEIKH TURU 7 GECE 8 GÜN 11 MAYIS – 18 MAYIS 2024

699,00 USD 'dan başlayan fiyatlarla

ANKARA ÇIKIŞLI SHARM EL SHEIKH TURU 7 GECE 8 GÜN 11 MAYIS – 18 MAYIS 2024

Tur Detayları

ANKARA ÇIKIŞLI SHARM EL SHEIKH TURU

7 GECE 8 GÜN 11 MAYIS – 18 MAYIS 2024

 

1.Gün Ankara – Sharm El Sheikh

Ankara Esenboğa Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde Air Cairo kontuarı önünde SAAT 16:30’da toplanma. Havaalanında çıkış işlemlerini bitirdikten sonra Air Cairo uçuşu SM 3708 ile saat 19:15’da Mısır’ın egzotik tatil destinasyonu Sharm El Sheikh’e hareket. Yerel saat 21:40’da varışımızın ardından otelimize hareket. Check in işlemlerimiz sonrasında odalara yerleşme ve geceleme otelimizde.

2.Gün Sharm El Sheikh

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. 10:00-13:00 arasında rehberimiz tarafından otelde ziyaret edilerek Sharm El Sheikh’de yapabileceğiniz turlar ve aktiviteler hakkında bilgilendirileceksiniz. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan turlara katılabilirler. Geceleme otelimizde.

3./4./5./6./7. Günler Sharm El Sheikh

Sabah, kahvaltısının ardından otelinizdeki aktivitelerin tadını çıkarmanız için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan turlara katılabilirler. Geceleme otelimizde.

8.Gün: Sharm El Sheikh

Sabah, kahvaltısının ardından otelinizdeki aktivitelerin tadını çıkarmanız için serbest zaman. Saat 12:00 itibari ile odalarımızı boşaltarak Check out yapıyoruz. Rehberimiz tarafından belirlenen saatte havalimanına transfer. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Air Cairo Havayolları SM 3707 uçuşu ile saatte 16:00‘de uçuşumuz başlıyor. Ankara’ya varış saatimiz 18:15.

 

Not: Ankara’ya gidiş dönüş Taşucu ve Mersin bölgesinden transfer düzelecektir.

GİDİŞ SM 3708 ESB 19:15 SSH 21:40 

DÖNÜŞ SM 3707 SSH 16:00 ESB 18:15

 

ORIENTAL RIVOLİ HOTEL COMFORT ROOM NO BALCONY 4* ECO, ALL INC.

2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI 699 USD

2 – 11,99 YAŞ ÇOÇUK 549

0 – 2 BEBEK 100 USD

SİNGLE FARKI 200 USD

AURORA RESORT HOTEL STANDARD GARDEN VIEW 5* STANDARD, ALL INC

2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI 799 USD

2 – 11,99 YAŞ ÇOÇUK 549

0 – 2 BEBEK 100 USD

SİNGLE FARKI 280 USD

NUBIAN VILLAGE HOTEL BUNGALOW ROOM 5* STANDART PLUS, ALL INC

2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI 999 USD

2 – 11,99 YAŞ ÇOÇUK 599

0 – 2 BEBEK 100 USD

SİNGLE FARKI  420 USD

MONTE CARLO RESORT HOTEL DELUXE GARDEN VIEW ROOM 5* DELUXE, ALL INC

2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI 1249 USD

2 – 11,99 YAŞ ÇOÇUK 599

0 – 2 BEBEK 100 USD

SİNGLE FARKI  630 USD

SAVOY SHARM EL SHEIKH HOTEL STANDARD GARDEN VIEW 5* DELUXE, ALL INC

2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI 1499 USD

2 – 11,99 YAŞ ÇOÇUK 629

0 – 2 BEBEK 100 USD

SİNGLE FARKI  770 USD

RIXOS SHARM EL SHEIKH  HOTEL SUPERİOR ROOM 5* LUXURY, ULTRA ALL INC

2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI 1849 USD

SİNGLE FARKI 1050 USD

RIXOS PREMIUM SEAGATE HOTEL VB

SUPERIOR ROOM  5* LUXURY, ULTRA ALL INC PREMIUM

2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI 1999 USD

2 – 11,99 YAŞ ÇOÇUK 629

0 – 2 BEBEK 100 USD

SİNGLE FARKI  USD

HOTEL VB

SUPERIOR ROOM

 

SHARM EL SHEIKH’de YAPILABİLECEK EKSTRA TURLAR

** Resmi makamların giriş ücretlerine sezon içinde yapacağı zamlar bu tur fiyatlarına yansıtılacaktır.

 

Kültürel Turlar

·Kahire Piramitler Turu (Otobüs ile ulaşım )// 125 USD Kişi Başı Yetişkin – 75 USD Çocuk Ücreti

Eski dünyanın 7 Harikasından birini görmeye hazır mısınız? Kahire yolculuğumuz başlıyor. Giza Piramitleri, gizemli Sfenks, Afrika'nın en büyük nehri ve dünyanın en zengin müzelerinden birini ziyaret edeceksiniz. Otobüsle rahat bir yolculuk ve büyülü başkent Kahire'desiniz. DİKKAT! Bu tura katılabilmek için Sharm Havalimanında pasaport kontrolünden geçmeden önce Vize Alınmalıdır. Acentenizden detayları sormayı unutmayınız!

 

·Kahire Piramitler Turu (Uçak ile ulaşım )// 300 USD Kişi Başı Yetişkin – 250 USD Çocuk Ücreti

Eski dünyanın 7 Harikasından birini görmeye hazır mısınız? Giza Piramitleri, gizemli Sfenks, Afrika'nın en büyük nehri ve dünyanın en zengin müzelerinden birini ziyaret edeceksiniz. Uçakla sadece 1 saatlik kısa bir yolculuk ve büyülü başkent Kahire'desiniz. DİKKAT! Bu tura katılabilmek için Sharm Havalimanı’nda pasaport kontrolünden geçmeden önce Vize Alınmalıdır. Acentenizden detayları sormayı unutmayınız!

 

Kızıl Deniz Turları

·Tekne İle Ras Mohamed Turu // 55 USD Kişi Başı Yetişkin – 30 USD Çocuk Ücreti

Kızıldeniz'in en önemli rezerv alanlarından Ras Mohammed Milli Parkı içinde bulunan el değmemiş mercan resifleri ve canlı su altı dünyasını yakından keşfedeceğiniz bir tekne gezisine davetlisiniz. Otelinizden alınacak ve Ras Mohammed Doğal Parkı'ndan turunuza başlayacaksınız. Mercan resiflerinde dalgıç rehberler eşliğinde şnorkel ile yüzme yapabilirsiniz. Ayrıca "White Island" olarak adlandırılan ve deniz üzerinde doğal oluşum ile meydana gelen beyaz kum adasına uğranılacaktır. Burada resim çektirebilir ve şifalı olduğuna inanılan kumları ile kendinize bakım yapabilirsiniz. Öğle yemeği tur esnasında açık büfe olarak alınacaktır. Meşrubatlar yemeğe dahildir. Ayrıca yemek sonrasında mevsimsel meyve ikramı yapılmaktadır. Açık Büfe Menüsü: Salata Büfesi + Izgara Tavuk + Izgara Köfte + Patates Kroket + Pilav + Makarna + Tatlı    * Maske+Palet+Şnorkel geziye katılım için zorunlu olmamakla birlikte, dileyenler tur başlamadan kiralama yapabilir. Günlük kiralama ücreti parça başı ortalama 3$'dır.

***White Island Ocak ve Şubat aylarında deniz suyunun yükselmesi nedeniyle görülememektedir.

·Sea Scope (Deniz Gözlemi) Turu // 50 USD Kişi Başı Yetişkin – 35 USD Çocuk Ücreti

Bölgenin en lüks, yarı denizaltı denilen 80 kişilik Royal SeaScope alt bölümü cam seyir tekneleriyle gerçekleştirilen ve 2 saat boyunca Kızıl Deniz'in 3 metre altında ıslanmadan müthiş deniz yaşamını gözlemleyebileceğiniz harika deniz altı seyahati. Çocuklu ailelere tavsiye edilir..

·Tüplü Dalış "Scuba" Turu // 60 USD Kişi Başı Yetişkin

Otelinizden alınarak Ras Mohammed Mill Parkı'nda bulunan hareket alanına götürüleceksiniz. Dalış ekipmanlarınızın teslim alınacağı alanda kısa bir eğitimin ardından tekneler ile dalış yapılacak noktalara gideceğiz. Uzman eğitmenler eşliğinde 10 mt tüplü dalış yapacaksınız. Gün boyu farklı noktalarda yapılacak dalışlar arasında öğle yemeğiniz teknede açık büfe olarak servis edilecektir. 12 yaştan büyük ve sağlık problemi olmayan herkes bu aktiviteye katılabilir. *Açık Büfe Menüsü: Salata Büfesi + Izgara Tavuk + Izgara Köfte + Patates Kroket + Pilav + Makarna + Tatlı

 

Çöl Turları

·ATV Çöl Safari  // ATV Tek kişi 30 USD, ATV  iki kişi 50 USD  (Çocuk İndirimi Yoktur)

Otelinizden alınarak başlayacak ve yaklaşık 2 saat sürecek aksiyon dolu bu eğlenceli turda 4 tekerli ATV Quad motorlar ile çöl kumlarının arasında adeta dans edecek, muhteşem gün batımında fotoğraf molaları vererek anı ölümsüzleştirecek ve çölde deveye binme imkânı bulacaksınız. Son durağımız olan Bedevi çadırında çay ikramı ile dinlenecek ve otelinize geri bırakılacaksınız. * Bedevi Çayı ve Kask tur fiyatına dahildir. Baş &Yüz Örtüsü (Poşu), Gözlük ve 1 şişe Su Kişibaşı 6.-USD

·Buggy Çöl Safari  // Buggy 2'li  50 USD, Buggy 4'lü 60 USD  (Çocuk İndirimi Yoktur)

Otelinizden alınarak başlayacak ve yaklaşık 2 saat sürecek aksiyon dolu bu eğlenceli turda 4 tekerli Buggy araçlar ile çöl kumlarının arasında adeta dans edecek, muhteşem gün batımında fotoğraf molaları vererek anı ölümsüzleştirecek ve çölde deveye binme imkânı bulacaksınız. Son durağımız olan Bedevi çadırında çay ikramı ile dinlenecek ve otelinize geri bırakılacaksınız. * Bedevi Çayı ve Kask tur fiyatına dahildir. Baş &Yüz Örtüsü (Poşu), Gözlük ve 1 şişe Su Kişibaşı 6.-USD

·Çölde ATV Safari ve Bedevi Kampında Akşam Yemeği // ATV Tek kişi 50 USD, ATV iki kişi 60 USD  (Çocuk İndirimi Yoktur)

Otelinizden alınıp çölde safari alanına gidiyorsunuz. 4 tekerli ATV Quad motorlar ile çöl kumlarının arasında adeta dans edecek, muhteşem gün batımında fotoğraf molaları vererek anı ölümsüzleştirecek ve çölde deveye binerek kısa bir gezi yapacaksınız. Son durağımız olan Bedevi çadırında çay ikramı ile dinlenebilir ve yemek öncesi tazelenebilirsiniz. Tur bitimi hep birlikte çölün ortasına konumlandırılmış Bedevi kampına gidiyoruz. Burada bedevi çadırında akşam yemeği ve oryantal dans ve gösteriler eşliğinde eğlenceli saatler geçireceksiniz. Bu otantik deneyimi kaçırmayın!..

*Yemek Menüsü: Salata çeşitleri, pilav, patates, Mangal Tavuk ve Köfte. Alkolsüz içecekler dahildir.

** Bedevi Çayı ve Kask tur fiyatına dahildir. Baş&Yüz Örtüsü (Poşu), Gözlük ve 1 şişe Su Kişibaşı 6 USD

 

Eğlence Turları

·Neverland Turu 50 USD Kişi Başı Yetişkin – 30 USD Çocuk Ücreti

Otelinizden alınarak özel bir açık hava show alanında gerçekleştirilen 50’den fazla dansçılardan ve akrobatlardan oluşan profesyonel bir show ekibinin sergilediği performansları izleme imkanı mevcuttur. Rus, Kolombiya şovu, Brezilya şovu, dansöz ve Tannoura dansçısı olmak üzere birçok Uluslararası gösteriyi izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

 

·Sharm El Sheikh Gece Eğlence Turu 20 USD Kişi Başı Yetişkin

Otelinizden alınarak Sharm El Sheikh’te bulunan gece kulüplerine götürülerek eğlenceli bir gece geçirebilirsiniz.

 

·Şehir Turu // 20 USD Kişi Başı  (Çocuk İndirimi Yoktur)

Sharm El Sheikh'i keşfedin. Yeni ve Eski şehri ziyaret edin: Eski Pazar ve ünlü El Sahaba Camii, El Farsha’da gün bitimi ve Şehirde Alışverişin Keyfini Çıkarın. Fares Restaurant'ta Akşam Yemeği: Deniz Ürünleri Menüsü: Deniz Ürünleri Çorbası – Kalamar – Karides – Izgara Singari Balığı – Pirinç Pilavı – Salata. (İçecekler Hariçtir)

 

EXTRA TURLAR İNDİRİMLİ FİYATLAR

3’lü Paket: 3 adet tur alındığında toplam tur ücretinden kişi başı 15 Dolar indirim yapılacaktır.

4’lü Paket: 4 adet tur alındığında toplam tur ücretinden kişi başı 20 Dolar indirim yapılacaktır.

 

Paket Fiyata Dahil Hizmetler:

•AIR CAIRO Havayolları ile Ankara Esenboğa Havalimanı – Sharm El Sheikh – Ankara Esenboğa Havalimanı Gidiş Dönüş Ekonomi Sınıfı Uçak Biletleri (20 kg Bagaj Hakkı).

•Havalimanı Vergileri

•Seçilen Otel Kategorisinde 7 Gece Belirtilen otel konseptinde konaklama.

•Havalimanı / Otel / Havalimanı Arası Transferler

•Türkçe Rehberlik Hizmeti

 

Paket Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:

•Yurtdışı Çıkış Harç Pulu

•Tur Programında Belirtilmeyen Tüm Geziler

•Mısır'a vizesiz gitme imkanınız bulunmaktadır. Ancak bu kapsamda sadece Sharm El Sheikh Havalimanı’na iniş yapıp aynı havalimanından dönüş yapılması ve Güney Sina Bölgesi’nden dışarıya çıkılmaması gereklidir

•Kahire Piramid Turlarına katılmak istiyorsanız İstanbul-Sharm El Sheikh uçuşundan sonra pasaport kontrolünden geçmeden 25 USD ye Mısır Vizesi almanız gerekmektedir

•Kişisel Harcamalar

 

  • İki Kişilik Odada Kişi Başı 699,00 USD
  • Tek Kişilik Oda 899,00 USD
  • Odada 3. Kişi 699,00 USD
  • Çocuk (2-12) 549,00 USD
  • Bebek (0-2)100,00 USD
WhatsApp Destek!