GÜNEY EGE TURU

5900,00 TL 'dan başlayan fiyatlarla

GÜNEY EGE TURU Gökova – Akyaka – Sedir ( Klopatra ) Adası – Azmak Çayı - Marmaris – Dalyan- İztuzu – Saklıkent – Fethiye Ölüdeniz – kız kumu – Turgut şelalesi - Yat turu - Jeep Safari 3 gece 4 Gündüz 28 haziran 1 TEMMUZ

Tur Detayları

GÜNEY EGE TURU

Gökova – Akyaka – Sedir ( Klopatra ) Adası – Azmak Çayı - Marmaris – Dalyan- İztuzu – Saklıkent – Fethiye Ölüdeniz – kız kumu – Turgut şelalesi -  Yat turu - Jeep Safari

3 gece 4 Gündüz 28 haziran 1 TEMMUZ 

1 GÜN 27 HAZİRAN SALI AKŞAM ÇIKIŞ 

21.00 TAŞUCU HAREKET 

20:40 Silifke 

20:20 Atakent

19:40 Erdemli

19:30 Tömük Arpaçbahşiş

19:20 Tece Çeşmeli

19:10 Mezitli

19:00Mersin Vipol.


2.GÜN 28 HAZİRAN ÇARŞAMBA: SAKLIKENT -  FETHİYE ÖLÜDENİZ – MARMARİS 

Sabah Yakapark da Kahvaltı sonrası Saklıkent’e hareket. Eşen Çayı’nın kolu olan Karaçay’ın oluşturduğu kanyonda yürüyüş. Buz gibi akan sularda ve doğal havuzlarda gezinti sonrası ve Türkiye’nin en büyük deniz lagünü olan ölüdeniz de öğle yemeği için serbest zaman ve yüzme molası dileyenler su sporları imkânlarından faydalanabilirler. Marmaris’e hareket ve otele yerleşme Akşam yemeği otelde. Dileyen Misafirler Marmaris Gece hayatının Keyfine varabilirler.


3. GÜN 29 HAZİRAN PERŞEMBE: 

AKYAKA-GÖKOVA TEKNE TURU- CLOPATRA PLAJI SEDİR ADASI – AZMAK ÇAYI 

Oteldeki sabah kahvaltısı sonrası özel mimarisi, muhteşem denizi ve koyu ile bir görsellik sunan Gökova Körfezi’nde yemekli tekne turunda Antik Sedir Adası, Cleopatra Plajı altın sarısı kumsalı ve denizi ile meşhur. Cedrae antik kentine ait şehir duvarları, pla ve antik tiyatro kalıntıları da burada bulunuyor. Bölgede, Cleopatra’nın da burada yüzdüğüne inanılan çok orijinal ve muhteşem bir plaj mevcut. Efsaneye göre, Cleopatra ve Antonius burada yüzmüşler ve plajın altın kumları özel olarak Kuzey Afrika’dan buraya gemilerle getirtilmiş. Bu çeşit altın sarısı kum sadece Mısır’da bulunuyor. Lacivert Koyda denizin ve doğanın keyfini çıkardıktan sonra müthiş bir doğa güzelliğine sahip olan Azmak Çayı’nda tekne ile gezinti ve Marmaris’e dönüş. Otelde akşam yemeği sonrası Marmaris gecelerinde serbest zaman.


4. GÜN 30 HAZİRAN CUMA Marmaris Jeep Safari Turu Kız kumu- Turgut Şelaelsi 

Sabah jeeplerin sizleri kaldığınız otellerden almasıyla başlayacaktır. Sonrasında  tüm jeepler tur programı anlatımı için toplanma noktasında toplanacaklardır. Safari rehberleri sizlere tur programını anlatacak ve aynı zamanda güvenlik kurallarını anlatacaklar. Sabah verilen bilgiden sonra tüm jeepler konvoy halinde turlara başlayacaklar.Jeepleri Tecrübeli personeller Kullanacaktır. Marmaris Jeep Safari turu sabah saat 09:30 civarı başlayıp öğleden sonra saat 16:30 17 – 00 arasında Sona erecek. Bu süre zarfında Kız kumu, Turgut köyü, Turgut şelalesi gibi muhteşem doğal güzellikleri olan noktalarda Molalar verilecektir. Turgut Şelalesi Harika bir doğa güzelliğe sahip bir şelaledir. Marmaris’e özgü ve endemik bir tür olan günnük ağaçları ile çevrili olan bu şelalede serbest zaman için mola verilecektir. İsteyenler  Şelalenin serin suyunda rahatlayabilir isterseniz burada bulanan kafeteryada zaman geçirebilirsiniz.. Kız Kumu Doğa da Mucizevi oluşumdur ve denizdeki akıntının farklı yapıda olması sebebiyle deniz içindeki kumlar su yüzeyine yakındır. Kumun denizin ortasında bile suyun yüzeyine yakın olması nedeniyle kıyıdan denizin ortasına kadar yürüyebilirsiniz. Safari turuna dahil olan  Öğle yemeği için Turgut Köyünde  mola verilecek. Marmaris’e doğru yola çıkıyoruz. Marmaris’te otele yerleşme akşam yemeği. Dileyen Misafirler Marmaris Gece hayatının Keyfine varabilirler.5.GÜN 1 TEMMUZ  CUMARTESİ : 

DALYAN – İZTUZU – CARETTA CARETTA - KAUNOS ANTİK KENTİ

Sabah Kahvaltı sonrası Dalyana gelerek Teknelerle Buluşma ve Köyceğiz Gölü ile Akdeniz’i birleştiren Dalyan kanalında yapılan yemekli tekne turu ile Akdeniz'e ve Egeye açılan ( Akdeniz ege denizi sınırı ) mavi yengeç ve Caretta Caretta kaplumbağaları ile ünlü İztuzu sahillerinde deniz keyfi, Dalyan içinde kalan Kaunos Antik Kenti ve Kaunos kralının Dağa oyulmuş Mezarlarını Göreceğiz ve bilgiler eşliğinde dönüş güzergâhında Antik Çağ’da güzellik ve sağlık olarak bilinen çamur banyoları yapacağız ve sonra Etkinliler sonrası Taşucu ve Mersin’e hareket ediyoruz.

6.GÜN 2 TEMMUZ  PAZAR : Sabah saatlerinde 03.00 TAŞUCU varış. 05.00 Mersin’e varış.


GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ:

* Otobüslerle Gidiş Dönüş ulaşım 

* 3 gece 3 veya 4 yıldız Marmaris Otellerinde Yarım Pansiyon Konaklama 

* Otellerde alınacak 3 sabah kahvaltısı 

* Otellerde alınacak 3 akşam yemeği

* ilk gün Yaka park sabah kahvaltısı

* Seyahat Sigortası

* Araç içi ikramlar

* Maske - Dezenfektan

* Caretta Voyage Turizm Refakati 

* Rehberlik Hizmeti


GEZİ ÜCRETİNE  DAHİL OLMAYAN  HİZMETLERİMİZ:

* Tekne turları ( Akyaka – Dalyan ) 

* Marmaris Jeep safari turu

* Müze ve ören yeri giriş ücretleri 

* Öğle yemekleri 

* Kişisel harcamalar

* Otelde Alınan Extra Hizmetler


Double odada Kişi Başı DBL – PP: 5900 TL 

7 - 11.99 Yaş Çocuk İki Yetişkin Yanında: 3850 TL 

2 – 6.99 Yaş Çocuk İki Yetişkin Yanında: 1850 TL

0 - 1.99 Yaş Ücretsiz 

Tek Kişi Oda Farkı: 2100 TL

  • İki Kişilik Odada Kişi Başı 5900,00 TL
  • Tek Kişilik Oda 5900,00 TL
  • Odada 3. Kişi 5900,00 TL
  • Çocuk (2-12) 3850,00 TL
  • Bebek (0-2)1850,00 TL
WhatsApp Destek!