PARİS AMSTERDAM TURU

1390,00 EURO 'dan başlayan fiyatlarla

PARİS- AMSTERDAM TURU

Tur Detayları

Benilux Paris Amsterdam

Almanya - Hollanda - Belçika - Adan'dan Türk Havayolları ile Fransa -Switzerland

Tüm geziler ek ücretler olmadan dahil edilir.

Keln-Amsterdam (2) -Marken-Volendam-Zansa-Skhans-Bryugg

Brüksel (1) - Paris (2) - Lüksemburg (1) - Strasbourg - Elsas - Kolmar - Muluz (1) - Zürih - Basel

7 gece / 8 gün 25 Ağustos - 1 Eylül

24 Ağustos 2023 Tashuju - Adana

Turumuz 22: 30'da başlıyor, Tashuju, 22: 45'te Silifke'den, 23: 30'da Tedge, Czechmeli'den Mesitley'den 23: 45'te ve Adan Havalimanı'na gidiyoruz.

25 Ağustos 2023 Cuma. 1. Gün. Adan - İstanbul - Köln - Amsterdam

Adan Havalimanı'na 01: 30'da varış, 03: 25'te İstanbul Havaalanı TK 2477'ye kalkış. Bagajı Adan Havalimanı'ndan geçip Köln Havaalanı'ndan alıyoruz.

Turun uçuşları hakkında tüm bilgiler aşağıda verilmiştir:

1 TK2477 Y FR 25 AUG ADA IST QQ15 0325 0510

2 TK1671 E FR 25 AUG IST CGN HK15 0730 0950

3 TK1926 V FR 01 SEP BSL IST HK15 1915 2315

4 TK2476 Y SA 02SEP IST ADA QQ15 0110 0240

İstanbul'un yeni havaalanına varıyoruz. Bilet ve pasaport kontrolünün kaydedilmesinden sonra, Türk Havayolları Tk 1671'in 07:50 uçuşunda İstanbul Uluslararası Havalimanı'ndan Köln'e kalkış ve yerel saatle 10: 05'te Köln'e varış. Bagaj ve pasaport kontrollerini geçtikten sonra, 632 yılında inşa edilen ve yılda 6 milyon turist çeken UNESCO Dünya Kültürel Miras Listesine dahil olan Köln Katedrali 'Dom''u ziyaret edeceğiz. Ayrıca, renkli bir şekilde boyanmış Hohenzollern Köprüsü ve şehrin en canlı yeri olan Altstadt, ünlü Köln birasını ve ulusal içeceği deneyebileceğiniz en canlı yeri. Öğlen Amsterdam'a taşınıyoruz. Amsterdam Kraliyet Sarayı, De Bijonkorf Ticaret Merkezi, Madame Tussaus Müzesi (dışarıda balmumu figürleri müzesi), 14. yüzyıldan Nyiva Kirk ve önemli bir yeri kapsayan ulusal bir anıtla şehir turuna çıkacağız. . Hollanda tarihinde ve en ünlü Raikmuzum'un bölgesi ile müzeler arasında bulunduğu şehrin nabzını ölçebileceğiniz bayanların canlı ve popüler bölgesinde, eşsiz ve etkileyici bir koleksiyonla ve ve birçok turist tarafından ziyaret edilen akşamları kırmızı odalarıyla atmosferi tamamen farklı alan kırmızı ışıklar çeyreği (kırmızı ışık dağıtım), mimarileriyle kanalda göz kamaştırıcı evleri görmek ve sokaklarda gezi yapmak için gün. Amsterdam'ın en eski ve en ünlü turistik yerlerinden biri olan Yordan Bölgesi, şehrin gece hayatının ünlü bölgesi olan Leidseplain, heykelleriyle dikkat çeken Rembrandt Van Rhine'nin adını taşıyor. Son olarak, dünyadaki markaların bulunduğu 750 metre uzunluğundaki Amsterdam'ın en kalabalık alışveriş merkezlerinden biri olan Kalverstrate Caddesi'ndeki gezimizi tamamlıyoruz. Boş zamandan sonra otele transfer ve boş zaman. Otelinizde gece.


26 Ağustos Cumartesi 2023 2. Gün.

Amsterdam - Marken - Volendam - Zaansa Şansı - Amsterdam

Kahvaltıdan sonra, Marken Woods'ta bir tur başlatıyoruz, yeşil kırsal alanlarda inek ve kuzuları karşılıyor. Her şeyden önce, dar yolları, renkli evleri, çiçeklerle süslenmiş renkli evleri, düzenli bahçeler ve evlerin önünde akan küçük kanallar, ahşap ayakkabıların en önemli sembolleri olan Marken'i ziyaret edeceğiz. Sonra, sadece 20 dakika yürüyüş, denizdeki yelkenli tekneler, geleneksel Hollanda mimarisinde inşa edilmiş, deniz kenarında çiçeklerle süslenmiş ahşap evler, plaj boyunca bulunan, adı “Setin” anlamına gelen her şeyi bulabilirsiniz. Bir süredir Picasso ve Renoir gibi ünlü sanatçılar yaşadığı baraj ”. Sonra Hollanda'da, 17. yüzyılda olduğu gibi hissedebileceğiniz, büyüleyici Vollendam şehrine yaptığı gezi tamamladığınız muhteşem bir yel değirmenleri köyü olan Sans'a gideceğiz. 13 oyunculuk yel değirmeni ve 35 tarihi evden oluşan açık hava müzesi olan Shans turumuzdan sonra, öğleden sonra Amsterdam'da olacağız. Amsterdam Kanalı boyunca bir yürüyüş için boş zaman sağlanacak, burada Amsterdam'daki en güzel yerleri, Hollanda Ulusal Galerisi Rijksmuseum, Amsterdam'ın manzaraları arasında en sakin yer görme fırsatına sahip olacaksınız. Bir buket lale ve ampul lalesi, mıknatıs, kelepçe vb. Satın alabileceğiniz Vondelpark Parks, akşamları otelimize dönün.

27 Ağustos 2023. Pazar. 3. Gün.

Amsterdam - Bruges - Brüksel

Kahvaltıdan sonra, İkinci Dünya Savaşı sırasında hiç acı çekmediği için ortaçağ mimarisini koruyan Bruges'e gideceğiz. Bruges'in kalbini, bir pazar sarayını, çok kollu evleri olan bir alan, çeşitli kafeler ve saatli ünlü bir saat, çok sayıda dükkanlı sokaklar, kakao ve çikolata kokusu, şehre tamamen veren kanallar ve köprüler Farklı güzellik, Brüksel'e git. Yaklaşık 1,5 saat sürün.Brüksel turu sırasında, 96 metrelik kulesi ile bu Square Hotel de Wil'deki birçok tarihi bina, restoran, kafe ve hediyelik eşya mağazası ile çevrili, şehrin en önemli ve canlı bölgesi olan büyük bir sarayı ziyaret edeceğiz. 13. yüzyılda Gotik tarzda inşa edilmiş ve kraliyet ailesi tarafından düğünler gibi özel günler ve 17. sırada yapılan bir işgal eden çocuk, işeyen bir çocuğun heykeli, en ünlü cazibe olan bir çocuk için kullanılır. yüzyıl. Brüksel'in bir başka ünlü cazibe merkezi, 16 bölümden oluşan ve 165 milyar kez artan bir demir kristal tasvir eden 9 bölümden oluşan bir atomyumdur. Belçika Kraliyet Sarayı'nın Brüksel Parkı'nın önündeki denetlenmesinden sonra, yakın çevrede Saint-Jacques-Sur-Cudenberg'in etkileyici kilisesi, otelimizde yerleşim, boş zaman, otelimize yerleştirme.

 

28 Ağustos 2023 Pazartesi 4. Gün.

Brüksel Paris

Kahvaltıdan sonra, yaklaşık 3,5 saat sürecek olan Paris'e yolculuğumuza başlıyoruz. Öğlen Paris'e geldikten sonra, Paris'ten bahsederken akla gelen ilk şey, sadece Paris'in değil, tüm dünyanın en ünlü sembolik yapılarından biri olan Eiffel Kulesidir. Birçok müze bugün, yüksek sütunlu kanatları ile, mal ve kaykaycıların bulunduğu yüksek sütunlu kanatları ile, 12 sokakların kesişme noktası, dünyanın en büyük yüzük değişimlerinden biri, zafer kemeri, Paris'in muhteşem manzarası Üst kattan, Champs-Yousées'in en lüks modası, dünyanın en ünlü ve lüks bulvarlarından biridir. 1792'de Fransız Devrimi'nin Giyotin'de 1119 kişinin idam edildiği önemli olaylar. Paris'teki kare. Concord'u ziyaret ettikten, boş zaman, otelimize taşındıktan, otelimizde konaklama.29 Ağustos 2023 Salı 5. Günü

PARİS

Kahvaltıdan sonra Paris turuna devam ediyoruz. Bugün gündemde; Parisli Tanrı'nın Annesi Katedrali, Louvre Bahçesi ve Onay Meydanı arasında bulunan Fransa'nın en önemli dini yapısı, 25 hektarlık güzel manzaralı yaya yolları, Montmartre Tepesi, binlerce her gün ziyaret edilen, Dar sokakları, küçük dükkanları ve komik insanları olan turistler, şehrin en önemli yerlerinden biridir. Pablo Picasso ve Claude Monet gibi birçok dünyadaki sanatçının sanatçıların orijinal eserlerini görebileceğiniz, şehir ve sanatçı dağının panoramik manzarasını gözlemleyebileceğiniz gözlem güvertesinden görülebilen beyaz bir traverten , ayrıca imzalanmıştır. Akşam otelimize transfer. Otelimizde gece.

30 Ağustos 2023 Çarşamba 6. Gün

Paris, Lüksemburg

Kahvaltıdan sonra, öğlene kadar Paris'te boş zaman. Öğleden sonra Paris'ten Lüksemburg'a gitme, öğleden sonra Lüksemburg şehrine veya turistler için aynı peri ülkesi olan Lüksemburg'un başkentine varıyoruz. Dünyanın en örgütlü ve iyi kasvetli şehirlerinden biri olan ve UNESCO Dünya Mirası Listesi tarafından korunan dünyanın en zengin şehirlerinden biri olan Lüksemburg'daki Ville Haute ve Ville Basse Set adı verilen eski şehri ziyaret ettikten sonra 1994'te boş zaman, otelimizde yerleşim. Otelimizde konaklama.

31 Ağustos 2023 Perşembe

Strasbourg - Elsas Kolmar - Muluz

Kahvaltıdan sonra Strasbourg'a gitme. Strasbourg'a vardığımızda Strasbourg turuna çıkıyoruz. Strasbourg turumuz sırasında, Little Fransa bölgesini renkli Alsatian evleri, Notre Dame ile ziyaret edeceğiz, bu da dünyanın 6. Yüksekliği Kilisesi ve Gotik mimarinin en güzel çalışması, Gran of Gran şehrinin tarihi merkezi olarak kabul edilir. Il, en ünlü şehir binalarından ve Avrupa Parlamentosu'ndan biri olan Cummercele'nin evi, bölgenin turizm başkenti Elsas Kolmar'ı inceleyerek, France'ın gizli cenneti Kolmar'a gideceğiz; 1200'lü yılların Ren Nehri boyunca pencerelerden ve balkonlardan asılı çiçeklerle, bir Mısır pazarına benzer bir Kuver markasının çok ilginç bir pazarı ve Little adlı küçük bir Venedik kanalı ile renkli tarihi binaları görmek, bir Kuver markasının çok ilginç bir pazarı, Venedik, otelimize yerleşen, otelimize yerleşim otelimizde durmamıza izin verin.

1 Eylül 2023 Cuma. 8. gün

Mulkhuz - Zürih - Basel - İstanbul

Kahvaltıdan sonra, doğa ve huzurun bir cenneti olan Zürih'e gidiyoruz. Zürih'e geldikten sonra yapılacak turumuzda göreceğiz; İki kuleli bir şehrin sembollerinden biri olan Evanjelistlerin Kilisesi, en büyük saatlerin İsviçre, Banghofstrasse, dünya markaları ve en popüler şehir caddesinde bulunan St.Peter Kilisesi'nde bir saat olan bir kule, Şık restoranlar ve Limmat Nehri ve Limmat Nehri boyunca hoş bir yürüyüş ve Zürih'ten yolculuğumuzu bitirip Basel Havaalanı'na taşınıyoruz. içinde Basel'den Basel'den İstanbul'a 19:15 Türk Havayolları Uçuşu Uçuş TK 1910, bilet, bagaj ve pasaport kontrolünün kaydedilmesinden sonra 16: 30'dan itibaren. İstanbul'a 23.15'te varış.

2 Eylül 2023, Cumartesi

İstanbul - Adan - Taşucu

Pasaport kontrolünden sonra, 01: 10'da TK 2476'dan İstanbul'dan Adana'ya gitme. Adan'dan Tashuju'ya 02:40. Ve 05:30 Tashuju'ya varış. ! Bagajı Bessel Havalimanı'nda teslim ediyoruz ve Adan Havalimanı'ndan alıyoruz.

1 albüm. Çift konaklama ile: 1390 Euro

İki yetişkin eşliğinde 0 ila 1.99 yaş arası çocuklar: 200 Euro

İki yetişkin eşliğinde 2 ila 10.99 yaş arası çocuklar: 1290 Euro

Tek Numaralı Ek: 270 Euro

Tüm geziler dahildir, tur için ek ücret yoktur, 490 € değerinde ek turlar ücretsizdir.

Lütfen önceden rezervasyon yapın, çünkü yer sayısı sınırlıdır ...

Bu turda, Fransız Konsolosluğuna vize başvurusu yapılacaktır.

Vize almak için gerekli olan onaylanmış turistik kuponlar ve rezervasyon havası biletleri bizim tarafımızdan yapılacaktır.

(Sigorta maliyeti, ajansımızda vize veren bir müşteri için vize fiyatına dahildir. Bu tur için vize için özel bir indirim geçerli olacaktır.)

Fiyata dahil

İstanbul Uçuş Bileti - Köln Urkish Havayolları,

Uçuş için Bilet Basel - İstanbul Urkish Havayolları,

Adana - İstanbul - Türk Havayolları ile ileri geri bilet, ileri geri

Havaalanı ücretleri

Transfer Havaalanı - Otel - Havaalanı

Transfer Tashuju - Adan - Taşucu

Hotellerde 3* ve 4*, kahvaltı ile 7 gece konaklama,,

Tüm şehir gezileri programda. 490 € değerinde ek geziler ücretsizdir.

Zorunlu turizm sigortası (mesleki sorumluluk sigortası.),

Ali Küçük eşliğinde.

Fiyata dahil değildir:

Schengen Visa (İndirim Ajansımız aracılığıyla kayıt)

Uluslararası sigorta

Kişisel giderler,

Öğle yemeği ve akşam yemekleri

Müzelere, kalıntıya vb. Tüm giriş biletleri

  • İki Kişilik Odada Kişi Başı 1390,00 EURO
  • Tek Kişilik Oda 1660,00 EURO
  • Odada 3. Kişi 1390,00 EURO
  • Çocuk (2-11) 1290,00 EURO
  • Bebek (0-2)200,00 EURO
WhatsApp Destek!