PHUKET Emirates : Phuket - Phuket | 5 Gece Ekstra Turlar Dahil!

949,00 EURO 'dan başlayan fiyatlarla

PHUKET Phuket - Phuket | 5 Gece Ekstra Turlar Dahil!

Tur Detayları

İSTANBUL – DUBAİ – PHUKET 

İstanbul Yeni Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde uçuştan iki buçuk saat önce buluşuyoruz. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Emirates Hava Yolları tarifeli seferi ile Dubai uçuşumuz başlıyor. Dubai uçuş aktarmasından sonra Phuket uçuşumuz başlıyor. Geceleme uçakta.

 

2.Gün              PHUKET 

Phuket’e varışımıza istinaden yapılacak PCR testinin ardından havalimanında bizleri bekleyen özel aracımıza geçiyor ve otelimize transfer oluyoruz. Odalarımıza yerleştikten sonra PCR test sonuçları gelene kadar odamızda serbest zaman. Konaklama otelimizde.

 

3. Gün              PHUKET

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Ardından Öğle Yemekli Phi Phi Adası turumuz için otelden hareket. Sürat teknelerimizle Phuke'tin yakınındaki iki cennet mercan adasından ilki Phi Phi Dona hızlı bir şekilde ulaşım. Palmiye ağaçları ile bezenmiş kumsalı ve tertemiz turkuaz rengi deniziyle Hollywood yıldızı Leonardo Di Caprionun The Beach” filminin bazı bölümlerinin çekildiği Maya Bayde denize girme ve güneşlenme imkânı. İkinci sırada Phi Phi Leye uğruyoruz. Burada Viking Mağarası’nı ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimiz Phi Phi Adası’nda. Akşam yine sürat teknelerimizle otelimize dönüş.  Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

 

4 Gün                  PHUKET

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Ardından Fil Safarisi turumuz için otelden hareket. Hayatınızda kaç kere fil üstünde safariye çıkabilirsiniz. İşte ayağınıza gelen fırsat. Fillerle ilgili bilgi alımından sonra orman içinde fillerle safari yapıyoruz. Akşam misafirlerimiz ile Dünyaca ünlü Hard Rock Cafe’de alacağımız canlı müzikli akşam yemeğimiz için hareket ediyoruz. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

 

5 Gün              PHUKET

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Phuket’i keşfedeceğimiz Phuket Ada Turumuz için otelden hareket. İlk durağımız 19. yüzyılda inşa edilmiş Phuket adasının en eski tapınağı olan Chalong tapınağı.  Tapınak ziyaretimizin ardından adanın en eski yerleşim merkezi olan, Sino - Portekiz mimarisi renkli evleri, küçük dükkânları ve sokak satıcıları ile meşhur Phuket Old Town. Ardından Phuket’i kuş bakışı görebileceğimiz, Tayland’ın en yüksek üçüncü Budhha heykeli olan Büyük Buddha tepesine çıkıyoruz. Son durağımız kart postallarda yer almış, harika fotoğraflar çekebileceğimiz Phuket View Point olacaktır. Tur bitiminde yol üzerinde dünyaca ünlü mücevher fabrikasını ziyaret ediyoruz. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

 

6. Gün                 PHUKET

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Ardından Öğle yemekli James Bond Adası turumuz için otelden hareket. Gezi teknemizle hızlı bir şekilde ilk durağımız birçok belgesele konu olmuş Panak ve Hong adaları olacak. Özel kanolarımız ile yapacağımız bu gezi sırasında koy ve mağaralar arasında muhteşem doğa manzaralarına şahit olacağınız bir macera sizleri bekliyor. Açık büfe olarak teknemizde alacağımız öğle yemeğinin ardından bir sonraki durağımız James Bond filmlerinden “Altın Tabancalı Adam” bölümünün çekildiği James Bond Adası. Bu adadaki meşhur kayayı ve sahili görüyor ve adadaki Müslüman köylülerden alışveriş yapabilmek ve bol bol fotoğraf çektirmek için serbest zaman veriyoruz. James Bond Adası’ndan sonraki en son durağımız şnorkel yapabileceğimiz, yüzüp sahilinde güneşlenip dinlenebileceğimiz Lawa Adası veya Naka Adası olacaktır (Hava şartlarına göre karar verilecek). Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

 

7. Gün              PHUKET DUBAİ İSTANBUL

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Rehberinizin bildireceği transfer saatine kadar serbest zaman. Ardından havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Emirates Hava Yolları tarifeli seferi ile Dubai uçuşumuz gerçekleşiyor. Dubai aktarma uçuşundan sonra İstanbul’a uçuşumuz başlıyor.

 

8. Gün              İSTANBUL

İstanbul Yeni Havalimanı’na varışımızla birlikte turumuzun ve servislerimizin sonu.

 

 

 

OTELLER VE TARİH DETAYLARI

Oteller

Tarihler

2 ve 3 Kişilik

Oda / Kişi başı

Tek Kişilik

Oda Farkı

3 – 12 Yaş

Çocuk

0 – 2 Yaş

Çocuk

 

 

Phuket / 4*  Best Western Patong vb.

 

 

 

 

 

 

29, 30 Nisan 2022

949 Euro

250 Euro

899 Euro

150 Euro

 

 

 

KONAKLAMA NOTLARI, UÇUŞ DETAYLARI ve COVID 19 BİLGİLENDİRMELERİ

 

o   Otellerinin Giriş saatleri 15:00 – 17:00 arası  / Çıkış saatleri 10:00 – 12:00 arasındadır.

o   Kalkış ve varış saatleri yerel saatlerdir.

o   *işareti olan uçuşlar, hareket tarihinden 1 sonraki takvim gününde varış noktasına ulaşır.

o   İç hat bağlantı detay ve fiyat farklarını sorunuz.

o   Phuket’e seyahat edecek yolcuların uçuşlarından max 72 saat önce alınmış negatif bir PCR testi ibraz etmeleri gerekmektedir.

o   Phuket’e varışta ve seyahatlerinin 5. gününde yolcuların  COVID-19 PCR testi yaptırmaları gerekmektedir.

o   Seyahat için aşı koşulu vardır. Aşının tüm dozlarının seyahat tarihinden en az 14 gün önce tamamlanmış olması gerekmektedir.

 

*** EK  122  12MAR  ISTDXB       2005 - 0120

*** EK  378  13MAR  DXBHKT      0300 - 1205

*** EK  379  19MAR  HKTDXB      0010 - 0345

*** EK  123  19MAR  DXBIST       1015 - 1425

 

*** EK  122  30 NIS  ISTDXB       1925 - 0120

*** EK  378  01 MAY  DXBHKT      0300 - 1205

*** EK  379  07 MAY HKTDXB      0010 - 0345

*** EK  123  07 MAY  DXBIST      1045 - 1425

 

FİYATLARIMIZA DÂHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

— Emirates Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul (IST) – Dubai (DXB) - Phuket (HKT) – Dubai (DXB) - İstanbul (IST) gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti

— Havalimanı vergileri

— 4* otelde 5 gece oda & kahvaltı konaklama

— Alan-otel-alan ve şehiriçi transferleri

— Programda belirtilen turlar (Öğle Yemekli Phi Phi Adası, Fil Safarisi, Öğle yemekli James Bond Adası, Phuket Ada Turu, Akşam yemekli ve Canlı Müzikli Hard Rock Cafe )

— Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri

— Otel vergileri

— Turist şehir vergileri

— TURSAB mesleki sorumluluk sigortası

  • İki Kişilik Odada Kişi Başı 949,00 EURO
  • Tek Kişilik Oda 1199,00 EURO
  • Odada 3. Kişi 949,00 EURO
  • Çocuk (2-12) 899,00 EURO
  • Bebek (0-2)150,00 EURO
WhatsApp Destek!