KONYA TURU

1650,00 TL 'dan başlayan fiyatlarla

KONYA TURU

Tur Detayları

KONYA TURU

7 VE 14 EKİM'DE BİR GÜNLÜK TUR KONYA'DA HER ŞEY DAHİL

Tropikal kelebek bahçesi. Konya Bilim Merkezi, Konya Kyoto Parkı, Konya Hayvanat Bahçesi.

03:30 Taşucu'ndan ayrılma

03:45 Silifke'den kalkış.

04:00 Atakent'ten ayrılma


* Tropikal kelebek Bahçesi

Türkiye'nin ilk kelebek bahçesine ve Avrupa'nın en büyük kelebek uçuş alanına ev sahipliği yapan Konya Tropikal kelebek Bahçesi, iki ana bölümden oluşan 3500 m2'lik bir gezi alanında hizmet vermektedir: kelebek uçuş alanı ve böcek müzesi. Pencerelerde, kelebeklerin doğal ortamlarında olduğu gibi güneş ışınlarında gezinmelerine izin veren ve maksimum UV ışınlarının bahçeye girmesine izin veren özel bir PVB malzemesi kullanılır. Bahçedeki sıcaklık 28 ° C'de ve nem oranı% 80 seviyesinde tutulur. Her ay 60 farklı türden 20.000 canlı kelebek uçuyor. Kelebekler, Kosta Rika, Kenya, Filipinler, Malezya, Singapur, Endonezya, Kolombiya ve Panama gibi ülkelerden bahçeye, kelebeğin hayatının üçüncü aşaması olan pupa aşamasında özel kutularda girerler. Bahçemize giren pupalar, metamorfozu tamamlamak ve kelebekler gibi uçmak için özel dolaplara yerleştirilir. Bahçemizde ziyaretçilerimize 195 canlı bitki ve kelebek türü eşlik ediyor. Buna ek olarak, Türkiye'de sadece bahçelerimizde bulunabilecek birçok bitki türü yetiştirilmektedir. Bahçedeki yaşam kalitesini iyileştirmek için, zararlı maddeleri çevreden emebilen ve yüksek oksijen üretimine sahip bitkilere tercih edildi. Böcek Müzesi bölümü, Kelebeklerin Yaşam Döngüsü, Böceklerin Sineması, Kelebeklerin Sınıflandırılması, Kelebeklerin Davranışları ve Böcek Köyü bölümlerini sunmaktadır. Bu bölgede yaşayan kelebekler ve diğer ilginç böcekler özel olarak kurutulur ve gösteriş yapılır.

* Konya Bilim Merkezi,

Konya Bilim Merkezi, TÜBİTAK (Türk Bilim ve Teknoloji Araştırma Konseyi) tarafından desteklenen bir teknoloji ve bilim merkezidir. Buna ayrıca çevre dostu teknolojiler de dahildir. Rüzgar çiftlikleri ve güneş panelleri gibi yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımıyla çevre dostu bir yapıya sahiptir. Konya Bilim Merkezi, çeşitli konulardaki sergiler, açık hava sergileri, gözlem kulesi, planetaryum, konferans salonları, laboratuvarlar ve kütüphane gibi çeşitli tesislerden oluşmaktadır.


* Konya Kyoto Parkı,

İçerideki binaların eski Japon binalarıyla tam olarak aynı olmasının yanı sıra, çiçeklerle süslemek bir Japon şehrindeymişsiniz gibi hissettiriyor. Yaklaşık 36 bin metrekarelik bir alana inşa edilen Kyoto Japon Parkı da Türkiye'nin en büyük Japon parkı olmayı başarıyor.Kuğuların ve kazların göle bırakıldığı Kyoto Japon Parkı, enfes fotoğraflar çekebileceğiniz bir yerdir. görselliğiyle ele alındı.

* Konya Hayvanat Bahçesi.

Dünyanın dört bir yanından birçok farklı hayvan türüne ev sahipliği yapan Konya Hayvanat Bahçesi, çocuklar için düzenlenen eğitim gezileri ve etkinlikler gibi birçok farklı etkinliğe de ev sahipliği yapıyor. Aslanlar, kaplanlar, zebralar, filler, kangurular, zürafalar, develer, maymunlar ve diğer birçok hayvana ev sahipliği yapan hayvanat bahçesi, hayvanlara dikkatli bir şekilde bakmak, onları beslemek ve onlarla fotoğraf çekmek gibi etkinliklere ev sahipliği yapmaktadır.


2 yaşından büyük 1 kişi başına maliyet: 1650tl

0-1,99 yaş arası bebekler ücretsizdir.


* Seyahat fiyatına dahil hizmetler:

Gidiş-dönüş otobüs seferleri,

Seyahat Sigortası,

Kahvaltı açık büfe.

Konya'nın yerel içeceği ile öğle yemeği (et ekmeği, salata, ayran, bir bardak su, çay)

Akşam yemeği (çorba, salata, ekmek, ayran, çay ve su)

Rusça konuşan rehberin servisi

Arabada serinletici içecekler (su, meyve suyu)

Tüm giriş ücretleri


Seyahat ücretine dahil olmayan hizmetler:

kişisel harcamalar


Notlar:


*Kalkıştan 24 saatten daha kısa bir süre önce seyahatinizi iptal ederseniz seyahat ücreti iade edilmez.

* Acentemiz, yolcu sayısına bağlı olarak araç tipini değiştirme hakkına sahiptir.

*Transfer ücreti cari akaryakıt fiyatlarına göre hesaplanır ve yakıt fiyatı %10'dan fazla artarsa transfer fiyatını da yükseltmek zorunda kalacağız.


Rusça bilgi ve rezervasyon:

+905376444897 / +905364896533

Telgraf sohbetimiz https://t.me/carettatourss

  • Tur Fiyatı 1650,00 TL
  • Çocuk (2-6) 1650,00 TL
  • Bebek (0-2)0,00 TL
WhatsApp Destek!